• Телефон +38 (095) 329-34-96
  • Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 43в

Напрямні для шухляд LEGRABOX

LEGRABOX – елегантність у русі

Якісний матеріал у поєднанні зі строгим дизайном чітких ліній визначають індивідуальні обриси LEGRABOX pure. Рівні ззовні та зсередини, царги вражаюче тонкі, лише 12,8 мм. Усі складові досконало гармонують поміж собою й утворюють єдине ціле.

LEGRABOX презентовано в новій гамі кольорів. А ще на заглушку можна нанести логотип клієнта як інтегрований елемент цілісного дизайну царги. Шухляда – стандартна чи з високим фасадом, звичайна чи внутрішня – LEGRABOX додає лаконічності та вишуканості меблям у кожному житловому приміщенні.

Асортимент

  • Колір / матеріал: сталь із матовим покриттям у кольорах терра-чорний, оріон сірий, білий шовк та нержавіюча сталь із захистом від слідів пальців
  • Висота шухляди: N, M, K, C і F
  • Номінальна довжина: 270 – 650 мм
  • AMBIA-LINE – система внутрішніх розділювачів

Варіанти конструкцій

Окрім LEGRABOX pure з матовою металевою поверхнею і суцільними царгами пропонуємо інший варіант: LEGRABOX free зі вставками. Вони стильно поєднуються з іншими елементами царг та створюють елегантний легкий look.

LEGRABOX free додає свободи індивідуального дизайну з різними матеріалами вставок – скла, дерева чи каменю. Вставки можна використати тільки в шухлядах із високим фасадом висотою С.

Монтаж і регулювання

Надійний монтаж – невід’ємний від LEGRABOX: фасад просто навішується і зручно заклацується. Монтувати фасад можна навіть на вже встановлену шухляду.

Демонтаж із вбудованим захистом від випадання також надзвичайно зручний. Людина без зусиль може самостійно демонтувати навіть дуже широкий фасад.

Досконалого рисунку фасадів у стандартних і шухлядах з високим фасадом LEGRABOX можна досягти з регулюванням у трьох площинах: за шириною, висотою і нахилом.