• Телефон +38 (095) 329-34-96
  • Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 43в

CABLOXX – свобода у дизайні меблів на замок

CABLOXX – свобода у дизайні меблів на замок

Особисті цінні речі, конфіденційні документи, вартісні товари в магазині – меблі зі спеціальним центральним замком можна застосовувати в різноманітних сферах. CABLOXX гарантує додаткову безпеку для якісних меблів і водночас не обмежує свободи дизайну.

Систему замикання від Blum можна застосовувати з різними шухлядами та напрямними, з усіма технологіями руху. Вона дає змогу втілити різноманітні варіанти дизайну меблів.

Працює з будь-якими висувними системами

Підходить для LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO і TANDEM. Можна використовувати в корпусах різної ширини та висоти, а також із шухлядами будь-якої висоти.

Захист від перекидання

Необмежений дизайн та безпечне користування меблями, що розміщені окремо, гарантує блокатор висування. Він запобігає одночасному висуванню декількох шухляд, а отже, можливому перекиданню меблів.

Гарантована безпека дітей

Потенційні джерела небезпеки – у безпечному й недосяжному місці. Вбудована система надійно замикає шухляди та захищає їх від небажаного доступу.

Кольори

Чотири варіанти дають змогу підібрати колір механізму відповідно до висувної системи.

Асортимент

  • Кольори: білий шовк, світло-сірий, оріон сірий та терра-чорний
  • Комплект системи замикання (внутрішня висота корпусу: 544 мм, крок 32)

Монтаж і регулювання

Із CABLOXX можна реалізувати висувні системи та системи напрямних зі звичними монтажними розмірами. Система замикання від Blum – гнучка та не впливає на регулювання за висотою, шириною, нахилом і глибиною. Вона не обмежує зручність в користуванні меблями.